«Solva Resort & SPA» (Закарпаття)

«Solva Resort & SPA»
Україна, Закарпатська обл.,
Свалявський р-н, с. Поляна,
санаторій «Сонячне Закарпаття», 7
Тел.: +38 (03133) 3-53-88,
+38 (050) 333-53-89,
+38 (097) 971-62-20
reception@solvahotel.com
http://solvahotel.com/ua/

«Solva Resort & SPA» дає можливість оточити турботою кожного гостя з урахуванням її індивідуальних побажань і зробити його перебування максимально комфортним. Ми пропонуємо поєднання прекрасних умов проживання з широким вибором послуг, відповідних високим європейським стандартам.

Серце комплексу — Оздоровчий центр, що пропонує програми по очищенню організму, покращенню обміну речовин і біорегуляції на унікальних властивостях лікувальної мінеральної води «Поляна Квасова».

До Ваших послуг:

 • Бювет з мінеральною водою
 • Відкритий і критий басейни
 • Російська, турецька лазні, фінська сауна
 • Мінеральна, вихрова, сірководнева, дерматологічна ванни, джакузі, душі
 • Студія масажу
 • Косметологія
 • Призначення лікування
 • Гідроколонотерапія
 • Магнітотерапія, ампліпульстерапія, діадинамотерапія, електрофорез дарсонвалізація, ультразвукова та УВЧ терапія, інгаляції, пресотерапія.

СПА

У розпорядженні наших гостей відкритий басейн, який розташований у підніжжя гори, на зеленій галявині в оточенні лісу. Це прекрасне місце відпочинку не тільки для дорослих, а й для дітвори. В басейні є спеціальне відділення з забавним фонтанчиком, призначене для дітей.

Закритий басейн знаходиться на першому поверсі головного корпусу комплексу. Прямо з приміщення басейну можна потрапити на терасу, яка в літній час відкривається, і прямо з басейну можна милуватися прекрасним видом, вийти на свіжий вітерець і підставити себе ласкавим сонячним променям.

У цьому басейні є відділення для гідромасажу — в ньому обладнані 2 відділення для шийного масажу, 2 відділення — для пяточного і 2 відділення для вертикального масажу, а також 3 горизонтальних місця для повітряного масажу. Тут же розмістився окремий масажний басейн з 4 сидячими місцями для масажу різних груп м’язів спини з гейзером, а також відділення з джакузі на 4 місця.

З давніх часів людям відома величезна користь лазні. Вона очищає душу і тіло, допомагає відпочити, дарує ясність розуму, свіжість, бадьорість, силу, красу, молодість. Недарма в народі кажуть: «У лазні помився — заново народився».

Лазневі процедури діють комплексно на наш організм: водою, теплом, паром, масажем і різким перепадом температур. Під впливом гарячого повітря, розширюються пори, шкіра наливається кров’ю, починає виділятися піт, який виводить з організму шкідливі речовини.

А під впливом холоду — пори звужуються, виходить ефективна гімнастика для судин і шкіри, серця і навіть всієї системи кровообігу. Поліпшуються лімфоток і кровообіг, робота органів дихання та водно-сольовий баланс  організму.

До ваших послуг:

 • турецька лазня (розрахована на 4-6 осіб) Турецька лазня — найлагідніша. У ній дуже волого і зовсім не жарко: температура всього 45-48 градусів. Тому вона не протипоказана хронічно хворим людям, навіть тим, у кого проблеми з кров’яним тиском. Жар в ній переноситься із задоволенням, а прогрівання відбувається поступово.
 • фінська сауна (на 4-6 осіб) У фінській сауні при вологості 5-10% спека досягає 70, а то і 110 градусів. Такий температурний режим сауни полегшує процеси терморегуляції і переносимість високих температур. Саме тому відвідини сауни рекомендується літнім людям, дітям і жінкам. Сауна активно використовується і спортсменами в їх програмі тренувань. Лазня і сауна вже давно включені в комплекс стандартних фізіотерапевтичних процедур. Навряд чи варто сперечатися про те, що корисніше — лазня або сауна. Корисніше і краще те, що дає максимум задоволення і дарує більше почуття комфорту;
 • російська лазня (вміщує 4-6 осіб). Російська лазня знаходиться на березі потічка. Для російської лазні характерна помірна вологість (40-60%) при температурі 60-80 градусів. Неодмінний атрибут російської лазні — віник. Паритись віником — ціле мистецтво. Важко навіть перелічити хвороби, які надійно виганяються цими самими віниками: простудні захворювання, хвороби шкіри, порушення обміну речовин, порушення травлення, серцево-судинні проблеми. Крім того, за один лазневий сеанс з організму виділяється 500-1500 мл поту, з яким виводяться  шлаки і шкідливі речовини. Вихід шлаків стимулює всі життєві процеси, організм як би омолоджується.

Тренажерний зал

Зайнятися спортом і оздоровитися ви зможете в нашому сучасному тренажерному залі. Просторий тренажерний зал, площею 300 кв. м оснащений найрізноманітнішим силовим і кардіо обладнанням відомих світових виробників. Новітня система вентиляції та кондиціонування роблять заняття спортом комфортними і привабливими.

Тренажерний зал працює щодня з 08:00 до 22:00. Заняття в тренажерному залі входять у вартість проживання в комплексі.

 

Solva Resort & SPA

Україна, Закарпатська обл., Свалявський р-н, с. Поляна, санаторій «Сонячне Закарпаття», 7
Тел.: +38 (03133) 3-53-88, +38 (050) 333-53-89, +38 (097) 971-62-20
reception@solvahotel.com
http://solvahotel.com/ua/